PDF 24 Książki PDF do pobrania. PDF do pobrania.

Baza informacji o książkach: 84,200 pozycji. Pobierz pliki PDF itp. Dostępność dla pasjonatów literatury i badaczy. Unikalna kolekcja.

Zanzibar light: przewodnik + mapa – Lewandowska-Kaftan Beata

Labirynt wąskich uliczek Stone Town, a wśród nich historia wyspy ukryta w murach Domu Cudów i katedry anglikańskiej. Rajskie plaże Kendwy i Matemwe, nurkowanie przy rafie koralowej na wyspie Chumbe, spotkanie z żółwiami w akwarium w Nungwi. Wizyta w świecie cudownych aromatów na farmie przypraw. Unikalna przyroda Zanzibaru w Parku Narodowym Jozani Chwaka Bay. Zachód słońca podziwiany z kultowej restauracji The Rock. Nieodkryte wyspy Pemba i Mafia. Wszystkie atrakcje, które tworzą niepowtarzalną atmosferę Zanzibaru, zostały opisane w przewodniku.

Odkryj Zanzibar z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Do publikacji dołączona jest również dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Zanzibar light: przewodnik + mapa
Seria:

Explore! Guide Light

Autor:

Lewandowska-Kaftan Beata

Wydawnictwo:

Expressmap Polska Sp. z o.o.

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
132
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-03-31
Rok wydania:
2021
Forma:
książka + dodatek
Wymiary produktu [mm]:
218 x 17 x 121
Indeks:
34628485

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *