Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

W cieniu prawa – Mróz Remigiusz

W cieniu prawa – Mróz Remigiusz | Książka w Sklepie EMPIK.COM

W cieniu prawa

Remigiusz Mróz

Czytałeś już powieści kryminalne Remigiusza Mroza, określanego mianem polskiego mistrza tego gatunku literackiego? Jeśli tak, to książka W cieniu prawa może Cię zaskoczyć. Nie będzie tu nic o Joannie Chyłce czy komisarzu Forście.

O czym jest książka W cieniu prawa?

Autor przeniesie Cię do Galicji z 1909 roku. Poznasz Polaka Erika Landeckiego, który cieszy się dobrą opinią. Udaje mu się zatrudnić na stanowisku pucybuta w austriackim dworku. Jest przekonany, że złapał pana Boga za nogi. Jednak jego nadzieje na lepszą przyszłość i uśmiech losu szybko okazują się płonne.

Kryminalną zagadką, jaka pojawia się w książce W cieniu prawa Remigiusza Mroza, jest nagła śmierć dziedzica rodu, do którego należy dworek. Podejrzenie natychmiast pada na niedawno zatrudnionego pucybuta.

Czy Erik zabił chlebodawcę?

Dowiedz się, czy otoczenie słusznie oskarża Erika Landeckiego o niecną zbrodnię. Zobacz, jak preparowane są dowody, które przemawiają przeciwko niemu. Jest głównym podejrzanym i musi zrobić wszystko, by wywalczyć sobie wolność i życie. W zaborze austriackim karą za morderstwo była śmierć przez powieszenie. Czy pucybut zawiśnie?

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie