Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Tomek Łebski i jego (zazwyczaj) łebskie pomysły. Tomek Łebski. Tom 4 – Pichon Liz

„Tomek Łebski” to seria książek, których nie musisz czytać po kolei. Wybierz tom, który Cię najbardziej interesuje i… pękaj ze śmiechu.

W czwartym tomie Tomek jest zajęty wymyślaniem kolejnych fantastycznych pomysłów na rozzłoszczenie swojej starszej siostry Danki! W szkole, jak zwykle, rywalizuje z denerwującym go kolegą Markiem. Zamiast się skupiać na lekcjach rysuje i nie ma czasu na odrabianie prac domowych. To oznacza tylko jedno ‒ kolejne kłopoty! Poza tym nagrywa pierwszy teledysk swojego zespołu Pzombie i nie bez problemów bierze udział w konkursie młodych talentów!

Wielokrotnie nagradzana bestsellerowa seria „Tomek Łebski” to idealna propozycja dla każdego dziecka. Zabawne historie opowiedziane z perspektywy 11-letniego chłopca z pewnością zaciekawią niejednego młodego czytelnika. Niestandardowa forma – bogato zilustrowane strony z mnóstwem żartobliwych obrazków ukazujących świat Tomka Łebskiego oraz dodatkowe strony do samodzielnego uzupełniania ‒ zachęcą do sięgnięcia po książkę również mniej chętnych do czytania. Wystarczy otworzyć pierwszą stronę!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Tomek Łebski i jego (zazwyczaj) łebskie pomysły. Tomek Łebski. Tom 4
Seria:

Tomek Łebski

Autor:

Pichon Liz

Tłumaczenie:
Gołębiowski Patryk
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Zielona Sowa

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
314
Numer wydania:
I
Data premiery:
2014-05-23
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
29 x 198 x 147
Indeks:
14659959

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *