PDF 24 Książki PDF do pobrania. PDF do pobrania.

Baza informacji o książkach: 84,200 pozycji. Pobierz pliki PDF itp. Dostępność dla pasjonatów literatury i badaczy. Unikalna kolekcja.

Teraz zaśniesz – Taylor C. L.

Teraz zaśniesz

Szukasz książki, od której nie będziesz mógł się oderwać. Thriller psychologiczny napisany przez C.L. Taylor „Teraz zaśniesz” paradoksalnie sprawi, że trudno Ci będzie zmrużyć oczy, chyba że skończysz czytać.

Powieść wyzwalająca silne emocje

Są książki, które czyta się jednym tchem, dzięki absorbującej akcji i kunsztownie sformułowanej intrydze. C.L. Taylor, która napisała m.in. powieść „Gdzie kończy się cisza?”, zalicza się do autorek, które potrafią tworzyć takie dzieła. Jej thriller „Teraz zaśniesz” jest kolejnym przykładem na to, że podczas lektury adrenalina zacznie krążyć mocniej w Twoich żyłach.

Wniknij w fabułę tej wyjątkowej książki i na własnej skórze poczuj, jaka jest stawka wyścigu z czasem. O czym tym razem pisze C.L. Taylor?

Koszmar będący rzeczywistością

Bohaterką pozycji „Teraz zaśniesz” C.L. Taylor jest Anna. Kobiecie po wypadku samochodowym trudno wrócić do równowagi. Każdego dnia mierzy się z bezsennością. Dopadają ją wspomnienia, które wzmagają traumę.

Wydaje jej się, że ratunkiem jest wyjazd na szkocką wyspę Rum. Bohaterka podejmuje pracę w hotelu. Przeszłość nie daje jej jednak o sobie zapomnieć, a koszmar, który wydawało jej się, że pozostawiła za sobą, wraca ze zdwojoną siłą. Problem w tym, że Anna nie wie, kto czai się za nią w cieniu, ale sądzi, że ma on złe zamiary. Brakuje jej drogi ucieczki. Poczuj frustrację kobiety, zamknij się w świecie pełnym podejrzeń, w którym czas będzie działał na Twoją niekorzyść. Jak skończy się ta historia? Czy Anna wyjdzie cało z opresji?

Tytuł:
Teraz zaśniesz
Seria:

Thriller psychologiczny

Autor:

Taylor C. L.

Tłumaczenie:
Dobrzańska Anna
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Albatros

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
400
Numer wydania:
I
Data premiery:
2019-07-03
Rok wydania:
2019
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
207 x 139 x 38
Indeks:
32479447

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *