Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Rogi – Hill Joe

Rogi – Hill Joe | Książka w Sklepie EMPIK.COM

Kiedy wydaje ci się, że opuścił cię nawet Bóg, pamiętaj, że w środku ciebie na pewno został diabeł…

Rok wcześniej Igowi Perrishowi zawalił się cały świat – a miał wiele do stracenia. Bogaty lekkoduch, syn znanego muzyka i brat gwiazdy TV, nie musiał nigdy martwić się o swoją pozycję czy przyszłość. Tym bardziej, że miał przy sobie ukochaną dziewczynę, Merrin Williams, z którą dzielił marzenia i wszystkie wyzwania. Aż do nocy, kiedy została brutalnie zgwałcona i zabita. A on był tego jedynym świadkiem.

W rocznicę morderstwa Igowi puszczają hamulce – pije tyle, aż traci nad sobą kontrolę. A rano budzi się z nieprawdopodobnym kacem i… sterczącymi z czoła rogami. Nie są halucynacją ani tworem chorego umysłu zmęczonego żałobą. Ig właśnie dostał zadziwiający prezent, który pozwala mu poznać myśli i sekrety innych ludzi.
I wykorzysta go, aby dowiedzieć się, co naprawdę przydarzyło się Merrin. Choć są tacy, co sądzą, że to on, tylko dzięki pieniądzom rodziców, nie odpowiedział dotąd za tę śmierć…

No i na koniec pozostanie kluczowe pytanie – jak to właściwie się stało, że Igowi wyrosły rogi?

Książka została sfilmowana z Danielem Radcliffe’em w roli głównej!

"Diabelnie genialnie zaprojektowana historia. Hill rządzi w tym samym królestwie co Neil Gaiman, Jonathan Lethem i Stephen King".
"Pittsburgh Tribune"

"Na fali dwóch doskonałych książek – "Pudelka w kształcie serca" i najnowszych "Rogów" – Joe Hill udowodnił, że jest jednym z najlepszych amerykańskich autorów horrorów".
"Time"

"Po "Pudełku w kształcie serca" "Rogi" zwerbują Hillowi jeszcze więcej fanów. Ten autor ma swój styl, wciągający i przystępny. "Rogi" to szybka akcja, fascynująca zagadka kryminalna i love story, z odrobiną diabelskości dla podgrzania atmosfery".
Dreadcentral.com

"Diabelsko doskonała rozrywka. Hill to świetny pisarz z nieograniczoną wyobraźnią. A już najlepiej mu wychodzi zabieranie jego postaci w naprawdę, naprawdę dziwne miejsca…"
"USA Today"

"Studium cierpienia w wykonaniu Hilla to szalona jazda bez trzymanki, pełna napięcia i pochłaniająca. Wpadniesz w nią tak samo, jak bohater tej książki, który powoli i bezpowrotnie zanurza się w ciemną i hipnotyzującą rzekę…"
"Seattle Times"

""Rogi" to oryginalna i zachwycająca historia. I pełna smacznych niuansów. Ogień i siarka rzadko wyglądają tak dobrze".
"Los Angeles Times"

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie