PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Regulamin

1. Postanowienia ogólne

1.1 Korzystanie ze strony internetowej jest możliwe po zapoznaniu się z regulaminem, pod adresem  https://pdf24.pl/regulamin/

1.2  Jeżeli korzystasz ze strony internetowej to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z regulaminem oraz adnotacjami : 

  1. Treść publikacji na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowana, jako oferta handlowa.  Korzystanie jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się z całym regulaminem strony internetowej. Strona nie oferuje plików PDF konkretnych pozycji.
  2. Strona internetowa obejmuje treści : informacyjne na temat danej pozycji, tytule książki itp w formie krótkiego opisu i tabeli z podstawowymi danymi w formie pliku PDF.
  3. Strona umożliwia pobranie aktualnie przeglądanej strony w formacie PDF. Pobranie nastąpi poprzez wysłanie sms-a o  treści FOR.PDF.
  4. Koszt 25 zł netto , 30,75 zł brutto pod numer 92505. Otrzymany kod jest jednorazowy, bezzwrotny.
  5. Przekierowanie odbywa się poprzez umieszczenie kodu z otrzymanego SMS-a w polu do wpisania kodu.

  1. Pobranie następuje po kliknięci przycisku „PDF”.

  1. Następnie należy przewinąć stronę na sam dół i kliknąć ikonę PDF. Brak podjęcia akcji, opuszczenie aktualnej strony strony, uniemożliwia pobranie pliku PDF.

 

2. Adnotacje

Strona internetowa dokłada wszelkich starań, aby publikowane treści były aktualne, ale z racji , że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz działających usług na stronie,  nie bierze na siebie odpowiedzialności  za:
2.1. Korzystanie ze strony bez zapoznania się z regulaminem.
2.2. Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych opublikowanych tekstów.
2.3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.

2.4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

2.5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów strony internetowej.

2.6. Braku zapoznania się z regulaminem, jego zrozumieniem oraz adnotacjami. Braku zapoznania się z ceną sms przed wysłaniem sms-a.

2.7. Brakiem treści w przypadku błędu podczas tworzenia pozycji, wpisu na stronie.

3. Prawo własności intelektualnej.

3.1 Jeśli jesteś autorem  zdjęcia/tekstu oraz nie chcesz aby informacja o niej była dostępna na naszej stronie, dodaj komentarz z prośba o usuniecie. Prośba będzie wykonana w ciągu 14 dni.