Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Przygoda z czytaniem. Czytam płynnie. Disney uczy – Skworz Jakub

Seria książek "Przygoda z czytaniem" to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książki z poziomu V są przeznaczone dla dzieci, które już zaczęły czytać. Dzięki zastosowanym metodom mały czytelnik ćwiczy się w płynnym czytaniu ze zrozumieniem. W pierwszej kolejności czyta tekst, w którym została wykorzystana metoda sylabowa – to znaczy wyrazy zostały podzielone na sylaby. Drugie opowiadanie przeznaczone jest do czytania metodą analityczno-syntetyczną, która sprawdza się w lekturze bardziej zaawansowanych tekstów. Dziecko uczy się, z jakich liter składa się dany wyraz (ten etap to analiza), a następnie składa poszczególne znaki graficzne (litery) w całość – to proces zwany syntezą.

W książce zostały zamieszczone quizy, dzięki którym mały czytelnik może sprawdzić, co udało mu się zapamiętać z lektury. Nauka czytania powinna być przede wszystkim zabawą, dlatego w książkach dzieci spotykają znane im postacie ze świata Disneya. Dodatkową motywację stanowią dyplom oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka. Czas na "Przygodę z czytaniem"!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Przygoda z czytaniem. Czytam płynnie. Disney uczy
Tytuł oryginalny:
Przygoda z czytaniem. Czytam płynnie. Disney uczy
Seria:

Przygoda z czytaniem

Autor:

Skworz Jakub

Wydawnictwo:

Wydawnictwo Ameet

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
48
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-05-15
Rok wydania:
2020
Forma:
książka
Indeks:
34940549

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie