PDF 24 Książki PDF do pobrania. PDF do pobrania.

Baza informacji o książkach: 84,200 pozycji. Pobierz pliki PDF itp. Dostępność dla pasjonatów literatury i badaczy. Unikalna kolekcja.

Pakiet: Umysł w ogniu / Zrozumieć szaleństwo – Cahalan Susannah

Amerykańska dziennikarka i autorka bestsellerowego  „Umysłu w ogniu”, nr 1 na liście najlepszych książek według New York Times, bada szokującą tajemnicę dramatycznego eksperymentu, który zrewolucjonizował współczesną medycynę (NPR). Finalistka z 2020 roku w konkursie Royal Society Science Books – corocznej nagrody przyznawanej za wybitne książki popularno-naukowe.

ZROZUMIEĆ SZALEŃSTWO:
Najlepsza książka 2020 roku według „The Guardian”, „The Telegraph” i „The Times”

NAJGŁOŚNIEJSZY EKSPERYMENT W HISTORII PSYCHIATRII I MROCZNA PRAWDA,  KTÓRA SIĘ ZA NIM KRYŁA.

Nowe niezwykłe badanie Cahalan – prawdziwa detektywistyczna historia – pokazuje, co tak naprawdę zdarzyło się za zamkniętymi drzwiami oddziałów psychiatrycznych?
UMYSŁ W OGNIU:
Poruszające wspomnienia i pełna napięcia historia medyczna młodej dziennikarki „New York Post” walczącej z rzadką i przerażającą chorobą, a jednocześnie nowe spojrzenie na świat fascynującej nauki o ludzkim mózgu.

„Umysł w ogniu” to niezwykłe wspomnienia Cahalan, opisujące przebieg choroby i przeprowadzoną dosłownie w ostatniej chwili interwencję lekarską, która ocaliła jej życie. Podczas kolejnych tygodni bohaterka staczała się nieubłaganie, przechodząc na przemian od zachowań pełnych przemocy do katatonii. Warte milion dolarów testy krwi i badania mózgu niczego nie wykazywały. Wyczerpani lekarze byli zdecydowani umieścić ją w zakładzie zamkniętym na całe życie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Pakiet: Umysł w ogniu / Zrozumieć szaleństwo
Autor:

Cahalan Susannah

Tłumaczenie:
Szaraniec Aneta, Grabarek Joanna
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Filia

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-06-23
Rok wydania:
2021
Forma:
pakiet
Wymiary produktu [mm]:
68 x 142 x 214
Indeks:
38600081

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *