Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Ona ma siłę – Nagoski Emily

Nowe, uzupełnione wydanie przełomowego poradnika o seksualności kobiet, bestsellera New York Timesa.

Autorka książki, Emily Nagoski, obala liczne mity związane z tematem seksualności kobiet, a także pomaga pokochać własne ciało, czyniąc z różnorodności oraz niedoskonałości piękno i prawdziwą siłę.

„Ona ma siłę” to kultowy poradnik, z którego dowiemy się m.in. tego, czym jest pożądanie, czego się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego nigdy nie powstanie „różowa tabletka”, czyli odpowiednik viagry dla kobiet. Przeczytamy o emocjach, które towarzyszą kobietom w chwilach intymnych i wielu innych ważnych, a czasem przemilczanych, sprawach.

„Niniejsza książka to zestaw odpowiedzi. Takich, które – czego byłam świadkiem – zmieniły życie wielu kobiet. Te odpowiedzi wynikają z wiedzy dostarczonej przez współczesną naukę oraz osobiste historie kobiet, które – dzięki większej świadomości seksualnej – dokonały zmian w relacjach z własnym ciałem. Te kobiety to moje bohaterki. Mam nadzieję, że opowiadając ich historie, pokażę ci, jak podążać własną ścieżką, abyś mogła osiągnąć i wykorzystać pełnię możliwości, które głęboko w tobie drzemią”.

Emily Nagoski – ceniona amerykańska seksuolożka, psycholożka i terapeutka; prowadzi badania nad płcią oraz seksualnością, a także warsztaty i szkolenia z edukacji seksualnej; współpracuje ze słynnym Instytutem Kinseya. Autorka trzech poradników.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Ona ma siłę
Autor:

Nagoski Emily

Tłumaczenie:
Świątoniowska Katarzyna
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Buchmann

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
400
Numer wydania:
II
Data premiery:
2021-09-29
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
200 x 20 x 140
Indeks:
39500892

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie