PDF 24 Książki PDF do pobrania. PDF do pobrania.

Baza informacji o książkach: 84,200 pozycji. Pobierz pliki PDF itp. Dostępność dla pasjonatów literatury i badaczy. Unikalna kolekcja.

Odzyskaj błysk w oku. Naucz się słuchać swojego wewnętrznego głosu, zacznij żyć tu i teraz – Pasek Barbara

Masz dobrą pracę i udane życie osobiste, ale czujesz, że dalej czegoś ci brakuje? Uważasz, że potrzebujesz zmiany w życiu zawodowym lub uczuciowym? A może chciałbyś robić w życiu to, co kochasz, ale obawiasz się porażki? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – ta książka jest właśnie dla ciebie!

To historia o tym, jak nauczyć się być sobą, kreować swoje życie według własnych zasad, wbrew konwencjom czy oczekiwaniom innych. Autorka na własnym przykładzie pokazuje, jak wsłuchać się w swój wewnętrzny głos oraz znaleźć odwagę i siłę, aby za nim podążać. Jak odnaleźć swoje życiowe powołanie. Bo przecież wszystkie odpowiedzi są w nas.

Sama przeszła długą drogę, aby stać się świadomym siebie człowiekiem –uporządkowała swoje życie, odzyskała poczucie sensu i… błysk w oku. Dziś jako dyplomowany life coach wskazuje ludziom ich unikatową drogę do osiągnięcia szczęścia – pojmowanego jako stan stały, a nie tylko chwilowa emocja.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Odzyskaj błysk w oku. Naucz się słuchać swojego wewnętrznego głosu, zacznij żyć tu i teraz
Autor:

Pasek Barbara

Wydawnictwo:

Wydawnictwo Pascal

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
304
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-06-02
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
30 x 218 x 170
Indeks:
38787980

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *