PDF 24 Książki PDF do pobrania. PDF do pobrania.

Baza informacji o książkach: 84,200 pozycji. Pobierz pliki PDF itp. Dostępność dla pasjonatów literatury i badaczy. Unikalna kolekcja.

Minecraft Dungeons. Narodziny Arcyzłosadnika – Forbeck Matt

Przed wami najnowsza oficjalna powieść ze świata Minecrafta! Poznajcie początki nikczemnego Arcyzłosadnika.

Dzielni bohaterowie łączą siły, by razem przemierzyć targany wojną świat Powierzchni i stawić czoła potężnym wojskom Aryzłosadnika. Tylko jak właściwie powstała ta budząca grozę armia? I skąd wziął się sam Arcyzłosadnik?

Straszna prawda jest taka, że potężny wódz wcale nie zabiegał o władzę i moc. Jeszcze pod imieniem Archie ten drobny złosadnik był gnębiony i poniżany przez towarzyszy ze z plemienia. Następnie padł ofiarą nieufności lękliwych osadników z wioski. Jego jedynym marzeniem było znaleźć sobie miejsce, które będzie mógł nazywać domem, tymczasem wszyscy kolejno postanawiali się go pozbyć.

Aż wreszcie, po samotnej tułaczce po lesie i górskich graniach, Archie trafia do ciemnej groty skrywającej mroczny sekret. Znajduje tam potężny artefakt, Kulę Władzy. Ta będzie odtąd szeptać mu do ucha obietnice potęgi.

Archie odkryje wkrótce, że dzięki swojemu znalezisku może wyczarowywać niesamowite rzeczy i zmieniać świat, który odwrócił się do niego plecami. Nie musi nawet sam snuć planów, wystarczy, że będzie robić to, co powie Kula…

Z pewnością nie nazywa się ona Kulą Władzy przez przypadek. Pytanie tylko, czy to Archie korzysta z niej, by sięgnąć po władzę, czy może to artefakt wykorzystuje jego?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Tytuł:
Minecraft Dungeons. Narodziny Arcyzłosadnika
Tytuł oryginalny:
Minecraft 6
Seria:

Minecraft. Najlepsze przygody

Autor:

Forbeck Matt

Tłumaczenie:
Bończyk Stanisław
Wydawnictwo:

Wydawnictwo MUZA S.A.

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
352
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-05-19
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
32 x 205 x 139
Indeks:
37924638

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *