Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

ks. Stefano Gobbi. Sekretarz Matki Bożej – Tavazzi Mariadele

ks. Stefano Gobbi. Sekretarz Matki Bożej – Tavazzi Mariadele | Książka w Sklepie EMPIK.COM

Historia „sekretarza Matki Bożej”

Ks. Stefano Gobbi nie potrzebował ani mediów, ani reklam, by rozwinąć Kapłański Ruch Maryjny. Wystarczyło słowo Matki Bożej, które usłyszał podczas modlitwy w Fatimie. Tak powstał wielki „korpus” modlitewny, który do dzisiaj zawierza ludzkość Niepokalanemu Sercu.

Kim był ksiądz Gobbi? Co mówiła do niego Maryja o końcu świata i losach Kościoła? I dlaczego temu skromnemu duchownemu z włoskiego Como zaufało tysiące kapłanów na całym świecie, w tym sam papież Jan Paweł II? Poznaj historię księdza, który dał się porwać pięknu Maryi, rozmawiał z Nią i pozostał Jej wierny do ostatnich chwil swojego życia.

Ks. Stefano Gobbi – ur. w 1930 roku, doktor teologii. Jeden z najbardziej znanych współczesnych wizjonerów. Doświadczał lokucji („wewnętrznych objawień”), podczas których Maryja przekazywała mu proroctwa dotyczące przyszłości świata oraz Kościoła. Na prośbę Matki Bożej założył Kapłański Ruch Maryjny. 

"Widząc ks. Stefana miało się ochotę naśladować jego niezachwianą wiarę i całkowite oddanie Matce Bożej: zawsze czynił on to, co Madonna dawała mu do zrozumienia. Niewiele mówiąc, naśladował Ją w Jej milczeniu, gdy zgadzała się na wszystko w imię miłości do Boga".
Kard. Ivan Dias, były prefekt Kongregacji Ewangelizowania Narodów

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie