PDF 24 Książki PDF do pobrania. PDF do pobrania.

Baza informacji o książkach: 84,200 pozycji. Pobierz pliki PDF itp. Dostępność dla pasjonatów literatury i badaczy. Unikalna kolekcja.

Kapitan Nauka. A kuku! Świat zwierząt. Kontrastowe karty + poradnik – Zych Anna

A kuku! Świat zwierząt (0–18 miesięcy) to zestaw zabaw stymulujących wzrok niemowląt już od narodzin. Zawiera 17 kart zwierząt w dwóch wersjach: czarno-białej i biało-czarnej oraz poradnik dla opiekunów ze wskazówkami pedagoga, jak rozwija się zmysł wzroku u dzieci, oraz pomysłami na twórcze zabawy z kartami, które można wykorzystywać na wiele sposobów, tak aby ćwiczyć wzrok, a jednocześnie budować niepowtarzalną więź opiekuna z dzieckiem.

Zabawy stymulujące wzrok oraz wspierające rozwój społeczno-emocjonalny.

Zestaw A kuku! Świat zwierząt (0–18 miesięcy) zawiera poradnik dla opiekunów oraz 17 kart obrazkowych. Na kartach znajdują się czarno-białe i biało-czarne rysunki zwierząt, ich tropów, łat i wzorów. Karty pomagają ćwiczyć wzrok malucha, który dopiero się rozwija, a także wspomagają rozwój mowy u starszych dzieci. Rysunki zwierząt, zwłaszcza tych często spotykanych w domach, takich jak kot, pies czy królik, mogą stać się pretekstem do nauki pierwszych słów, nazywania i rozpoznawania otaczającego malucha świata.

Poradnik dla opiekunów, opracowany przez Annę Zych, pedagoga i terapeutę, zawiera pomysły na zabawy i gry z kartami umilające wspólnie spędzony czas.

A kuku! to edukacyjna seria wspierająca rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Publikacje z tej  serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Rozwój

  • spostrzeganie wzrokowe, rozwój mowy, poznawanie świata, koordynacja oko-ręka

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Kapitan Nauka. A kuku! Świat zwierząt. Kontrastowe karty + poradnik
Tytuł oryginalny:
Kapitan Nauka. A kuku! Świat zwierząt. Kontrastowe karty + poradnik
Seria:

Kapitan Nauka

Autor:

Zych Anna

Wydawnictwo:

Edgard

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
15
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-08-05
Rok wydania:
2021
Forma:
książka + dodatek
Wymiary produktu [mm]:
110 x 50 x 110
Indeks:
38923029

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *