PDF 24 Książki PDF do pobrania. PDF do pobrania.

Baza informacji o książkach: 84,200 pozycji. Pobierz pliki PDF itp. Dostępność dla pasjonatów literatury i badaczy. Unikalna kolekcja.

Jak łatwiej żyć. Dla zbyt inteligentnych i skomplikowanych – de Kermadec Monique

Czy czujesz, że mimo swojej wysokiej inteligencji masz trudności z odnalezieniem swojej życiowej ścieżki? Czy masz wrażenie, że twoje zdolności raczej stają ci na przeszkodzie, niż pomagają w życiu? Czy zmagasz się z problemami w rodzinie, pracy i wśród znajomych? Czy czujesz, że nikt cię nie rozumie, a wszystkie twoje pomysły są wyśmiewane lub nie masz odwagi zabrać się za ich realizację? Czy doświadczasz poczucia inności?

Wielu bardzo zdolnych dorosłych wciąż czuje się źle ze swoją niezwykłością. Poczucie inności, będącej wynikiem wyższej, a zarazem odmiennej inteligencji, zepchnęło ich na margines życia, przez co wciąż nie odnaleźli swojej ścieżki i cierpią z powodu impasu, w którym utknęli. Skrycie marzą o wolności, mając nadzieję, że ich inność w końcu przestanie być więzieniem, a stanie się źródłem radości i inspiracji. 
 
Celem psycholożki Monique de Kermadec jest danie nadinteligentnym ludziom nadziei, wskazanie im działań, które sami będą musieli podjąć, i etapów, które powinni pokonać, żeby dojść do celu, jakim jest pogodzenie się ze swoją szczególną osobowością i nauczenie się, jak ją wykorzystywać.
 
Jeśli więc pragniesz wieść bogatsze, bardziej satysfakcjonujące i zgodne z twoimi najgłębszymi aspiracjami życie, jeśli przeczuwasz w sobie olbrzymi potencjał, ale nie wiesz, jak go wykorzystać, ta książka jest dla ciebie. Uwolnij się wreszcie od dręczącego poczucia winy i wrażenia, że zachowujesz się egoistycznie lub szkodzisz innym. Zacznij wreszcie być dumny z własnej odmienności i skorzystaj z wszystkich płynących z niej bogactw. Bo dzięki samopoznaniu i uważnemu wsłuchaniu się w siebie możesz odmienić swoje życie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Jak łatwiej żyć. Dla zbyt inteligentnych i skomplikowanych
Tytuł oryginalny:
L’Adulte surdoue. Apprendre a faire simple quand on est complique
Autor:

de Kermadec Monique

Tłumaczenie:
Szewc-Osiecka Monika
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Feeria

Język wydania:
polski
Język oryginału:
francuski
Liczba stron:
184
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-03-24
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
20 x 147 x 203
Indeks:
37199227

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *