Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5 – Mróz Remigiusz

Inwigilacja. Joanna Chyłka, Tom 5

Remigiusz Mróz dostarcza kolejnych emocji związanych z Joanną Chyłką i Kordianem Oryńskim „Zordonem” w piątym z kolei tomie serii o prawniczce. Tym razem książka nosi tytuł „Inwigilacja” i opowiada historię chłopaka, który oskarżony jest przez polskie władze o planowanie ataku terrorystycznego. W tej opowieści nic jednak nie jest takie, jak może Ci się z pozoru wydawać.

O czym jest „Inwigilacja”?

Do Joanny Chyłki zgłaszają się rodzice zaginionego przed laty podczas wakacji w Egipcie syna, który po latach ni stąd ni zowąd pojawia się na ulicach Warszawy. Posługuje się innym imieniem i nazwiskiem, utrzymuje, że z zaginionym nie ma nic wspólnego, ale zrozpaczeni rodzice są pewni, że odnaleźli syna, który przepadł wiele lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Chyłka dowiaduje się, że chłopak przeszedł za granicą na islam, a w jego mieszkaniu policja odkryła materiały do skonstruowania bomby.

Prawniczka podejmuje się obrony chłopaka na polecenie jego domniemanych rodziców, choć sama nie jest do końca przekonana, czy jej klient w istocie nie planował zamachu.

Jak głęboko wnika w nasze życie aparat państwowy?

Z książki „Inwigilacja” dowiesz się m.in., jakimi narzędziami posługuje się polski wywiad. Do czego posunie się państwo w ochronie własnych interesów? Czy Chyłka broni tym razem niewinnego człowieka? Dowiedz się tego z trzymającego w napięciu piątego tomu serii o bezkompromisowej pani mecenas.

Tytuł:
Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5
Seria:

Joanna Chyłka

Autor:

Mróz Remigiusz

Wydawnictwo:

Czwarta Strona

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
592
Numer wydania:
I
Data premiery:
2017-03-15
Rok wydania:
2017
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
206 x 138 x 43
Indeks:
20838928

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie