Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie – Wentz Izabella

Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie – Wentz Izabella | Książka w Sklepie EMPIK.COM

Hashimoto to najpowszechniejsza przewlekła choroba autoimmunologiczna – zmaga się z nią co trzecia kobieta na świecie. Jest bezpośrednią przyczyną między innymi zapalenia tarczycy. I jak dotąd jest nieuleczalna.

Gdy w 2009 roku u farmaceutki Izabelli Wentz zdiagnozowano chorobę Hashimoto, kobieta postanowiła zmierzyć się z nią na własnych warunkach. Wykorzystując swoje doświadczenie i medyczną wiedzę mamy lekarki, opracowała kurację, dzięki której… może żyć normalnie! Teraz chce pomóc także innym.

Każdy rozdział tej książki to kolejny etap terapii. Autorka łączy w niej medycynę klasyczną z niekonwencjonalnymi sposobami leczenia. Podpowiada, jak współpracować z lekarzami, stomatologami i farmaceutami dla uzyskania najlepszych efektów. Daje wskazówki dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i trybu życia.

 

„Od lat zajmuję się chorobą Hashimoto. Wielokrotnie miałam okazję przekonać się, że porady Izabelli Wentz poprawiają jakość życia osób zmagających się z tym problemem. Ta książka to uporządkowane kompendium, które pomoże także tobie.”
JUSTYNA SALAMONOWICZ-GUSTAW

ksiazka

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie