Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Gołąb i wąż – Mahurin Shelby

Louise uciekła przed dwoma laty z sabatu, wyrzekając się magii i swoich mocy. Plan był prosty: schronić się w Cesarine i żyć z tego, co będzie w stanie ukraść dzięki własnej przebiegłości i sprytowi. Ale tu, w mieście ogarniętym strachem przed magią, wiedźmy takie jak Lou są ścigane. I palone na stosach.
 

Reid Diggory, łowca czarownic na usługach Kościoła, kieruje się w życiu jedną zasadą: wiedźmy muszą zginąć! Ścieżki Reida i Lou miały się nigdy nie przeciąć, lecz niegodziwy rozkaz zmusza ich do niemożliwego – małżeństwa.
 

Pradawna wojna wiedźm z Kościołem trwa, a najniebezpieczniejsi wrogowie Lou szykują się, by zgotować jej los o wiele gorszy od stosu. Niezdolna do ignorowania coraz potężniejszych uczuć i zmiany tego, kim jest, Lou musi podjąć decyzję, która zaważy na jej przyszłości, i odpowiedzieć sobie na pytanie… Czy miłość robi z nas głupców?
 

„Genialny debiut, pełen wszystkiego, co kocham: z nietuzinkową bohaterką z krwi i kości, pokręconym i śmiercionośnym systemem magii oraz płomiennym romansem, który sprawiał, że zarywałam noce, czytając kolejne strony. Gołąb i wąż to absolutna perełka wśród książek”.
Sarah J. Maas

 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Gołąb i wąż
Seria:

Gołąb i wąż

Autor:

Mahurin Shelby

Tłumaczenie:
Kalus Agnieszka
Wydawnictwo:

We need YA

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
480
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-06-17
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
200 x 45 x 140
Indeks:
34915561

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *