Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Focus 3. Second Edition. Student’s Book + kod. Liceum, technikum (Digital Resources + Interactive eBook) – Michałowski Bartosz

Nowość! Podręcznik wzbogacony o interaktywną wersję!

Focus Second Edition zachowuje najlepsze cechy kursu Matura Focus, w tym wypróbowaną metodykę, dzięki której: – 90% nauczycieli mówi, że wybór serii Focus był bardzo dobrą decyzją, – ponad 80% uczniów uczących się z Focusa uważa, że ich zasób słownictwa wyraźnie zwiększył się po roku nauki z kursem, – 80% uczniów zauważyło realne postępy po roku nauki z kursem.

Druga edycja została stworzona w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których wykorzystanie pozytywnie wpłynie na postępy uczniów. Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju umiejętności komunikacji, który otwiera na język, uwrażliwia na akcent, uczy poprawnej wymowy i zapewnia wzorce wypowiedzi.

Każdy rozdział obejmuje:

  • Nowość! zadania na mówienie w każdej lekcji,
  • nawet do 20 nagrań audio do każdego rozdziału,
  • ćwiczenia Pronunciation Focus w każdej lekcji Listening.

Nowość! Focus Second Edition oferuje autentyczne, powiązane tematycznie filmy BBC do każdego rozdziału. Pracuj z nimi tak, jak lubisz! Chcesz skupić się na ćwiczeniach, a z filmów korzystać okazjonalnie? Każda lekcja w podręczniku stanowi spójną całość, która idealnie wypełni 45 minut lekcji także bez użycia filmów. Chcesz, żeby filmy stanowiły uzupełnienie lekcji? Treść rozdziału i filmów jest powiązana, więc idealnie wkomponujesz wideo na początku, w trakcie lub na końcu lekcji. Uważasz, że osobne lekcje filmowe to jest to? W zeszycie ćwiczeń każdy uczeń znajdzie gotowe arkusze pracy z filmami – bez potrzeby kreowania!

Focus Second Edition to sprawdzone rozwiązania dostosowane do potrzeb polskich uczniów i gwarantujące wymierne efekty nauki, procentujące na sprawdzianach i egzaminie maturalnym. Nowość! lekcja Use of English w każdym rozdziale już od poziomu 2, ramki Focus on words w lekcjach Vocabulary, Listening i Reading zwracające uwagę na kluczowe słownictwo, dwustronicowa lekcja na pisanie w każdym rozdziale już od poziomu 2.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Focus 3. Second Edition. Student’s Book + kod. Liceum, technikum (Digital Resources + Interactive eBook)
Seria:

Focus Second Edition

Autor:

Michałowski Bartosz

,

Trapnell Beata

,

Brayshaw Daniel

,

Jones Vaughan

,

Kay Sue

,

Michalak Izabela

Wydawnictwo:

Pearson Education

Nr dopuszczenia:
SPP:948/3/2019, NPP:947/3/2019
Język wydania:
polski, angielski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
144
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-08-04
Rok wydania:
2020
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
13 x 212 x 328
Indeks:
35929833

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *