Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Dwór cierni i róż. Tom 1 – Maas Sarah J.

Autorka bestsellerowej serii „Szklany tron” powraca z porywającą opowieścią o miłości, która jest w stanie pokonać nienawiść i uprzedzenia!

Idealna lektura dla fanów George. R.R. Martina! Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach?

Dziewiętnastoletnia Feyra jest łowczynią. Podczas srogiej zimy zapuszcza się w pobliże muru, który oddziela ludzkie ziemie od Prythianu, krainy zamieszkanej przez rasę obdarzonych magią śmiertelnie niebezpiecznych stworzeń, która przed wiekami panowała nad światem. Podczas polowania Feyra zabija ogromnego wilka. Wkrótce w drzwiach jej chaty staje pochodzący z wysokiego rodu Tamlin w postaci złowrogiej bestii, żądając zadośćuczynienia za ten czyn.

Feyra musi wybrać – albo zginie w nierównej walce, albo uda się razem z Tamlinem do Prythianu i spędzi tam resztę swoich dni. Pozornie dzieli ich wszystko – wiek, pochodzenie, ale przede wszystkim nienawiść, która przez wieki narosła między ich rasami. Jednak tak naprawdę są do siebie podobni o wiele bardziej, niż im się wydaje. Czy Feyra będzie w stanie pokonać swój strach i uprzedzenia?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Dwór cierni i róż. Tom 1
Seria:

Dwór cierni i róż

Autor:

Maas Sarah J.

Tłumaczenie:
Radzimiński Jakub
Wydawnictwo:

Uroboros

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
524
Numer wydania:
I
Data premiery:
2016-04-27
Rok wydania:
2016
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
45 x 141 x 205
Indeks:
18991031

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie