PDF 24 Książki PDF do pobrania. PDF do pobrania.

Baza informacji o książkach: 84,200 pozycji. Pobierz pliki PDF itp. Dostępność dla pasjonatów literatury i badaczy. Unikalna kolekcja.

Dobry, zły i brzydki. Deadpool. Tom 3 – Posehn Brian

Kto oczekiwał, że w każdej kolejnej przygodzie Deadpool będzie tylko dowcipkował i walczył, tym razem może być zaskoczony. W tym odcinku jest tak ostro, że nawet główny bohater traci momentami ochotę na żarty. Co prawda zaczynamy lekturę komiksu od wizyty w Nowym Jorku lat 70. XX wieku i radosnej łomotaniny z Lukiem Cage’em i Iron Fistem, ale potem robi się znacznie poważniej. A Deadpool wspólnie z Kapitanem Ameryką i Wolverine’em muszą jeszcze raz zmierzyć się z konsekwencjami programu Broń X.

Od wydawcy:
"Ciąg dalszy nowego i wesołego spojrzenia na najemnika z nawijką!

Zaczyna się od zapomnianej przygody z zakręconych lat siedemdziesiątych, kiedy Deadpool przetrząsa ulice razem z Power Manem i Iron Fistem! A kiedy zagrożenie, z którym zmierzyło się Trio-Do-Wynajęcia, pojawia się we współczesności. Deadpool musi zorganizować rewanż i znowu zwołać starych kumpli! Następnie, związana z programem Broni X przeszłość powraca i nawiedza Deadpoola. Ten rekrutuje więc inne obiekty z Broni Plus – Wolverine`a i Kapitana Amerykę!

Kiedy bohaterowie odkryją, że przeszłość Deadpoola została zmieniona w broń, czy zdążą się na tyle zjednoczyć, by pokonać to nowe zagrożenie?"

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Dobry, zły i brzydki. Deadpool. Tom 3
Seria:

Deadpool

Autor:

Posehn Brian

,

Duggan Gerry

Tłumaczenie:
Rogowski Oskar
Wydawnictwo:

Egmont Polska Sp. z o.o.

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
156
Numer wydania:
I
Data premiery:
2016-09-21
Rok wydania:
2016
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
257 x 12 x 170
Indeks:
19896953

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *