Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Dług – Jones Nina G.

Dług – Jones Nina G. | Książka w Sklepie EMPIK.COM

Dług

Przeszłość może kłaść się cieniem na naszą teraźniejszość i przyszłość. Choćbyśmy nie wiadomo jak się starali, demony przeszłości z czasem i tak wyjdą na światło dzienne, o czym przekonała się główna bohaterka książki „Dług” autorstwa Niny G. Jones. Co takiego wydarzyło się w jej życiu i jaki „dług” ma ona do spłacenia?

O przeszłości nie da się zapomnieć

Taka myśl przyjdzie Ci do głowy podczas lektury książki „Dług”. Całkowite wyparcie z pamięci tego, co było nie jest możliwe, choćbyśmy wkładali w to całą swoją determinację i energię. Na domiar złego to wspomnienia przykrych zdarzeń na zawsze zapisują się w naszej pamięci. Czytając powieść „Dług”, przekonasz się, jaką tajemnicę ma główna bohaterka.

Nic już nie będzie takie jak wcześniej

Przekonaj się przed jakimi dylematami stanie bohaterka powieści Niny G. Jones. Napisana przez nią książka jest wręcz elektryzująca. Dlaczego kobieta postanowiła zrobić coś absolutnie szalonego: wynająć kogoś, kto ją zaatakuje? Być może chciała się sprawdzić w ekstremalnej sytuacji? Tymczasem jak to w życiu bywa, nie wszystko poszło tak, jak planowała. Powstał dług, który kobieta będzie spłacać przez wiele lat. Książka jest szokująca, dosadna i zaskakująca. Zaspokój ciekawość i odkryj motywacje głównej postaci.

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie