Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Bad Boy’s Girl. Tom 3 – Holden Blair

Do tej pory Tessa o’Connell, zwana także MUFFINKĄ, myślała, że nikt na świecie nie kryje tylu lęków i kompleksów, co ona. Jakież więc było jej zaskoczenie, gdy odkryła, że nie ma monopolu na podejmowanie dyktowanych wątpliwościami głupich decyzji. I że w tej akurat dyscyplinie facet jej życia bije ją na głowę.

NIESTETY, RZECZYWISTOŚĆ ANI MYŚLI
TRZYMAĆ SIĘ JAKIEGOŚ PLANU…

Cole, naczelny bad boy college’u, wschodząca gwiazda futbolu, gość, który jest świetny we wszystkim, za co się weźmie, nie bardzo radzi sobie z rzeczywistością. Jednak MUFFINKĄ już wie, że są sytuacje, w których słowa i zapewnienia nie zdadzą się na nic. Czasem nawet nie warto próbować. W tej sytuacji TESSA dochodzi do jedynie słusznego wniosku: pozwoli, by Cole na własnej skórze przekonał się, jak bezdennie kretyńska jest jego gierka.

Ale kiedy rodzinne problemy z przeszłości wybuchają jej w twarz, Cole zaczyna coś ukrywać, a osoba, której dziewczyna bezgranicznie zaufała. okazuje się mieć własne cele, Tessa musi poważnie zastanowić się nad tym, dokąd zmierza i czego tak naprawdę pragnie od życia.

 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Bad Boy’s Girl. Tom 3
Seria:

Bad Boy’s Girl

Autor:

Holden Blair

Tłumaczenie:
Wasilewska Iwona
Wydawnictwo:

Jaguar

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
272
Numer wydania:
I
Data premiery:
2018-06-06
Rok wydania:
2018
Forma:
książka
Indeks:
25731996

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie