Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Alice in Wonderland. Alicja w Krainie Czarów w wersji do nauki angielskiego – Carroll Lewis

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Alicja nie oszalała ani nigdzie nie wpadła. To ty wpadłeś czytelniku. W świat i czary języka. Bo to prawdziwa kraina czarów. A my przez przyzwyczajenie tracimy ją z oczu i potem robi się nudno. Nie śpij. Teraz dopiero zaczyna być fajnie.

Magiczna podróż, na pograniczu snu i jawy, małej dziewczynki do fantastycznej krainy, w której wszystko może się zdarzyć.

Czytaj – Słuchaj – Ćwicz

Czytaj – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści "Alice in Wonderland" przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od
lektury, co zapewni regularność nauki. Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

Słuchaj – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu "Alice in Wonderland" dostępne na poltext.pl/pobierz. Czytaj jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę.

Ćwicz – do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne dodatki i ćwiczenia na marginesach stron znajdziesz minisłownik i objaśnienia trudniejszych wyrazów; w części "O słowach" poszerzysz słownictwo z danej dziedziny, a w części gramatycznej poznasz struktury i zagadnienia językowe;  dzięki zamieszczonym na końcu rozdziału testom i różnorodnym ćwiczeniom sprawdzisz rozumienie przeczytanego tekstu; odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych znajdziesz w kluczu na końcu książki.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Alice in Wonderland. Alicja w Krainie Czarów w wersji do nauki angielskiego
Seria:

Klasyka po angielsku

Autor:

Carroll Lewis

,

Fihel Marta

,

Jemielniak Dariusz

,

Komerski Grzegorz

Wydawnictwo:

Wydawnictwo Poltext

Język wydania:
wielojęzyczny
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
168
Numer wydania:
I
Data premiery:
2018-06-08
Rok wydania:
2018
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
147 x 210 x 17
Indeks:
26066929

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie